مساله خون

احمد خاتمی: برای حل مسأله حجاب باید خون ریخته شود (1).

آیت الله سید احمد خاتمی در جلسه ای، کار فرهنگی در زمینه‌ی حجاب را کامل ندانسته و فرموده‌اند که باید خونهای پاکی برای حل این مساله ریخته شود. البته ایشان به نوع خون اشاره ‌ای نکرده‌اند که حتی یکی از دوستان منظور از خون ریخته شده را پرتفال خونی می‌دانست و احتمالا منظور ایشان این نیست که باید خون انسان در این مورد ریخته شود و شاید ریختن خون مرغ، خروس و اگر خیلی مورد حیاتی بود می‌توان خون گوسفند و یا حتی گاو و شتر را در این راه بریزیم.

حال پاک بودن این خون‌ها مورد شک است. البته در مورد پرتقال خونی چنین شکی وجود ندارد و می‌توان به راحتی خون پرتقال خونی را ریخت.

/ 5 نظر / 8 بازدید
مهدخت

سلام . قدم صدرای گل شما هم مبارک . صدرا کوچولو وبلاگ نداره ؟

زنجیره سبز

آدرس صفحه شما در "زنجیره سبز" ثبت شد در صورت عدم تمایل ، به ما اطلاع دهید تا آدرس شما از لیست پاک شود. شما به مدت یک هفته مهلت دارید که برای پاک کردن آدرس خود از لیست ما اقدام کنید ، در غیر این صورت عدم اقدام شما به معنای رضایت شما برای عضویت در زنجیره سبز می باشد. زنجیره سبز با هدف خدمت به کاربران و در راستای شعار گسترش آگاهی ها فعالیت می کند ، لذا از شما خواهشمندیم با ثبت آدرس ما در وبلاگ خود ما را در دستیابی به این هدف کمک کنید. http://linkesabz.blogspot.com

زنجیره سبز

با سلام. دوست سبز از شما تقاضا داریم تا در صورت تغییر آدرس سریعا به ما اطلاع دهید تا آدرس شما در زنجیره سبز اصلاح شود. با تشکر. زنجیره سبز.

نمی خوای بازدید وبلاگت چند برابر بشه؟!!

ارسال ایمیل تبلیغاتی به ۱۰۰۰۰۰ ایمیل ایرانی جدید به صورت کاملا رایگان http://sendmail.mee.ir نمی خوای بازدید وبلاگت چند برابر بشه؟!! نمی خوای وبلاگت رو به دیگران معرفی کنی؟!! می توانی به صورت رایگان این کار رو بکنی... http://sendmail.mee.ir