مقایسه ی تلفات نوار غزه و تلفات ناشی از حوادث رانندگی در ایران

با سلام

پس از گذشت حدود دو هفته از حملات اسراییل به نوار غزه،‌ طبق آخرین آمار تلفات ناشی از این یورش ددمنشانه بیش از 900 نفر بوده است. مسلما شما هم از این همه بی رحمی و گستاخی اسراییل به ستوه آمده اید.

اما آیا میدانید  با توجه به میانگین تلفات جاده ای (27000 نفر کشته در سال) در این مدت بیش از 1000 نفر در جاده های ایران جان خود را از دست داده اند؟ 

نمی خواهم از شدت وحشی گری صهیونیست ها کم کنم فقط خواستم در این مقایسه اهمیت موضوع تلفات جاده ای را نشان بدهم و کسانی که در این رابطه مسوول هستند..

در پناه حق

/ 7 نظر / 9 بازدید
دکتر خوش قلب

سلام سلام اول از همه بگم من شرمنده ی اخلاق ورزشی شما هستم.باور کن خودمم نمیدونم تا حالا کجا بودم. باید منو ببخشی و الا ببین اگه نبخشی میام میزنم به سیم آخر و ازت یه معذرت خواهی بلند بالا میکنم!!! ولی جدی ببخشید واسه دیر کردم. حتما پیش منم بیا. آخه اون عکسه رو گذاشتم امیدوارم موفق باشی خدا نگهدار

سایه

مقایسه ی جالبی بود! حق با شماست. نتیجه میگیریم که بی مسئولیتی و ساده انگاری کمتر از جنگ خطرناک نیست!

بچه فنی

مقایسه ی بسیار جالبی!! بود مجید. همگی متنبه شدیم.

لیلی

با سلام،وبلاگتون از نظر محتوا خوبه اما فکر میکینم جا داره مطالب بهتری توش گذاشته بشه.البته این نظر شخصی منه.[لبخند]

مجید

لیلی خانم خوب مطاب ضعیف نشون از بی سوادی بنده است و تا جبران این نقیصه نمیشه کاری کرد ممنون از نظرتون

نوشی

سلام دوست خوب . ازاینکه انقدر احساس مسئولیت کردی و این مطلب مهم اخلاقی رو یادآوری کردی ممنون. موفق باشی[گل]

سلام ما وبلاگی را ترتیب داده ایم که قرار است نقش وبلاگ مادر را ایفا کند و موضوعش غزه است از همه ی وب هایی که چنین موضوعی دارند دعوت می کنیم که به این وب و در واقع به این زنجیره ملحق شوند . برای الحاق ID:SOGEZEYTUN@YAHOO.COM به ما اسمی که میخواهید لینکتان داشته باشد بعلاوه ی آدرس وبلاگتان را به ارسال کنید . در صورت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به این آدرس میل بفرستید. شرکت شما را در این انتفاضه ی وبلاگی تبریک می گوییم . با تشکر " یا حق"